Blog

Kuźnia Arcydzieł w Manufakturze Różności

W ramach projektu „Manufaktura Różności” powstają rękodzielnicze cuda i cudeńka tworzone przez naszych wspaniałych uzdolnionych uczestników.

Beneficjenci projektu to osoby w wieku emerytalnym, które mają chęć podzielić się swoim talentem artystycznym i kunsztem kulinarnym z młodzieżą i dziećmi współuczestniczącymi w projekcie. Wspaniała atmosfera podczas spotkań sprzyja integracji międzypokoleniowej a wytworzone produkty są prezentem dla pacjentów z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Niemodlinie oraz innych placówek opiekuńczych i specjalistycznych w województwie opolskim.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmu instruktażowego z zajęć i udostępnianej na bieżąco galerii zdjęć z kuźni talentów 🙂

O tym co dzieje się u nas możecie Państwo na bieżąco dowiadywać się ze strony internetowej realizatora projektu:
https://www.facebook.com/fundacjaplanb/

Projekt jest realizowany przez Fundację „Plan B” w partnerstwie Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie, Gminą Niemodlin i Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym w Niemodlinie. Zadanie współfinansowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS), na lata 2014-2020.

Post a comment